Steel Challenge EB – magyar siker

2014 május 16-18 között került megrendezésre Winterswijkben, Hollandiában a Steel Challenge Európa Bajnokság, melyen hat divízióban hirdettek bajnokot. A kiskaliberű pisztoly nyílt irányzékú kategóriáját a magyar László Endre nyerte MCM .22 LR orosz sportpisztollyal, az ő beszámolója az alábbi:

“2006-ban kezdtem el foglalkozni a sportlövészettel, pontlövészettel kezdtem, amelyben megyei szinten értem el sikereket. Tavaly nyáron ismerkedtem meg a Steel Challenge-el, amelybe egyből beleszerettem és egyből éreztem, hogy ez a dinamikus lövészet jobban passzol hozzám, a habitusomhoz. Egy hónappal később az első versenyemen második helyezést értem el, majd három hónapom volt, hogy felkészüljek az Országos Bajnokságra, amit egy kilenc másodperces előnnyel 23 induló közül nyertem meg. Ezután kerestem a lehetőséget, hogy milyen nemzetközi versenyen tudom megmérettetni magam. Így kézenfekvő volt következő lépésként az Európa Bajnokság. Nagyon örülök az itt elért jó időeredményemnek, amellyel megnyertem a versenyt. Ez további motivációt ad ahhoz, hogy akár a világbajnokságon is részt vegyek, amihez ezúton is keresem szponzorok támogatását. Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem mindazoknak akik hozzásegítettek ehhez a sikerhez: A Magyar Dinamikus Lövészsport Szövetségnek, a Szolnoki MÁV Lövészklubnak és a Törökszentmiklósi MTTSZ Béke Egyesületnek.”

László Endre”

Adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért. További információk

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.